Kurs Nauki 2016 - 15-17 lat

Kategoria: Uncategorised
Utworzono: czwartek, 24, marzec 2016

Ośrodek Sołek organizuje w kwietniu i maju Kurs uczenia się dla chłopców w wieku 15-17 lat.

Informacje i zapisy:

 Paweł Słoniak: tel. 507 579 339, e-mail: pawelsloniak@gmail.com

Dlaczego teraz i ten kurs nauki? 

   Spotyka się czasem osoby inteligentne, które właściwie nie potrzebują się uczyć oraz te, którym nauka sprawia wiele trudności. Zazwyczaj jednak człowiek posiada przeciętne uzdolnienia, a dobre rezultaty osiąga się za pomocą odpowiednich technik, które umożliwiają: szybsze uczenie się większej ilości materiału, trwalsze zapamiętywanie, szybsze czytanie, uzyskiwanie najlepszych wyników ze sprawdzianów i egzaminów, szybsze rozwiązywanie problemów, etc. Najważniejsza jest jednak motywacja do nauki, która nawet może sprawić, że uczenie się jest przyjemnością.
 
   Trwa rok szkolny i wyniki z poszczególnych przedmiotów nasuwają pytanie: jak mogę ulepszyć moją wydajność w nauce? Jeśli chcę udoskonalić coś w moim sposobie uczenia się i w osiąganych rezultatach, muszę dokonać jakiejś zmiany. Naiwnością byłoby myślenie, że brak zmiany obecnej sytuacji będzie skutkował progresem. 
 
   Skąd zaczerpnąć inspirację? Możesz na przykład przeczytać wiele książek (po jednej na  każdy czynnik sukcesu w nauce). Możesz też zapisać się na kurs. W czasie tego kursu dowiesz się od ludzi sukcesu w uczeniu się i olimpijczyków, czego potrzebujesz oraz praktycznie przećwiczysz wskazane metody, adekwatne do twojego IQ i wyników w nauce.
 
   Już sama decyzja o zapisaniu się na kurs jest dużym krokiem naprzód. Kolejne warsztaty tego kursu nauki pomogą Ci przystąpić do działania.
 

Folder Kursu Nauki - Sołek 2016

Folder kurs Nauki Sołek 2016

Opiekę duchową nad Sołkiem sprawuje Opus Dei, Prałatatura Personalna Kościoła katolickiego. Odpowiedzialny za stronę: www.solek.pl

Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free