Wyjazd na kanonizację Jana Pawła II i wyprawa w Alpy

Utworzono: sobota, 21, grudzień 2013
W Sołku przygotowujemy się do kanonizacji Jana Pawła II. W dniach 25 kwietnia - 2 maja będziemy najpierw Rzymie, a potem na niepowtarzalnej wyprawie w Alpach szwajcarskich.
27 kwietnia 2014 r. w Rzymie Papież Franciszek kanonizuje bł. Jana Pawła II. Będziemy tam wspólnie z setkami tysięcy uczestników wieczornego czuwania w sobotę i niedzielnej Mszy św. kanonizacyjnej na Placu św. Piotra. Wyjeżdżamy w piątek 25 kwietnia po południu furgonetkami, nocleg w Austrii, aby na sobotę dotrzeć do Rzymu. W Rzymie oprócz uroczystości kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII zostajemy dwa dni dłużej (zwiedzanie Wiecznego Miasta). Potem podróż do Szwajcarii. Nocujemy w ośrodku w Zurichu i Szwajcarzy poprowadzą nas na dwudniową survivalową wyprawę w Alpy. Powrót 2 maja do Polski.
 
W czasie wyjazdu będziemy wspólnie z uczestnikami z innych miast Polski. Codzienna Msza św, (również w Alpach), rozważania prowadzone przez księdza, warsztaty z nauczania Jana Pawła II. Zatem swego rodzaju "rekolekcje alpejskie" dla klubowiczów.
 
Koszt: "po kosztach", nie więcej niż 1500 zł. Wyjazd dla klubowiczów z 2 i 3 klasy gimnazjum i licealistów.

Opiekę duchową nad Sołkiem sprawuje Opus Dei, Prałatatura Personalna Kościoła katolickiego. Odpowiedzialny za stronę: www.solek.pl

Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free