Akcja Marzec 2018 

Akcja Marzec 2018 

Mrozy ustąpiły, Akcja Marzec nabiera temperatury! Zachęcamy do skorzystania z możliwości wygodnego i szybkiego przekazania darowizny przy pomocy bezpłatnego serwisu PayPal. Po prawej stronie portalu znajduje się żółty przycisk „Przekaż darowiznę”, dzięki któremu można wesprzeć nasz Ośrodek w bardzo krótkim czasie.
Sołek, jak niemal wszystkie tego typu ośrodki Dzieła na świecie, w znakomitej części finansuje budynek z darowizn. Prosimy również o regularne wpłaty co miesiąc z przeznaczeniem na spłatę kredytu. Mniejsze kwoty (po 50, 100 lub 200 zł, a nawet większe) wpłacane regularnie stanowią w sumie bardzo znaczące kwoty, a prawdopodobnie nie będą stanowiły aż tak dużego obciążenia dla domowego budżetu. Jeżeli 10 osób będzie co miesiąc wpłacać dodatkowo po 50 zł, to rocznie uzbieramy 6.000 zł, przy 100 zł miesięcznie aż 12.000 zł, i tak dalej. Małe rzeczy w służbie wielkiej sprawy!
Nowy Sołek skończył już 7 lat. Dzięki Państwa hojności i pomocy praca apostolska i edukacyjna stale się rozwija: działają Klub i Klubik Sołek dla młodszych chłopaków, Akademia Opiekuna dla gimnazjalistów oraz zajęcia dla licealistów. Ponadto działa Akademik i Akademia Lidera dla studentów, tradycyjnie organizujemy rekolekcje dla młodzieży i dorosłych. Studenci, obok czasu poświęcanego na naukę, organizują ofertę kulturalną Akademika oraz wolontariat. To i więcej jest możliwe dzięki Państwa wsparciu.
UWAGA: Wpłaty prosimy kierować na nowy numer konta WTEKu:
Wielkopolskie Towarzystwo Edukacyjno-Kulturalne
Konto nr: 52 2490 0005 0000 4530 2232 1077 (Alior Bank)
ul. Pałucka 40, 60-604 POZNAŃ
Stary numer konta będzie jeszcze działał przez parę miesięcy, ale prosimy w miarę możliwości o przekazywanie już na nowy.
Prosimy w tytule przelewu dodać słowo „Marzec”, np. „Darowizna na cele statutowe – Marzec”.Tradycyjnie wyślemy podsumowanie akcji.

Dodaj komentarz